PETR KUČERA            

PETR KUČERA            

V kadeřnické branži působí od roku 1997. Hned krátce po vystudování v oboru se stal vedoucím kadeřnického teamu v prestižním salonu hotelu Grand Hotel Pupp. V letech 2008 – 2012 se stal spolumajitelem salonu Hair Design Petr Kučera a od roku 2013 je spolumajitel salonu Kubsová & Kučera.

Od začátku své profesní dráhy absolvoval nesčetné množství odborných kurzů, dále také zahraniční a mezinárodní stáže. Jeho komplexní znalosti produktů až po aktuální trendy zahrnují různé techniky barvení, střihů, melírování, přelivy, permanentní styling, prodlužování vlasů, společenské účesy, ale i vizážistiku. Své nabité profesní zkušenosti využívá nejen při své práci v salónu, ale i při spolupráci s různými profesionálními firmami. Podílel se nejen jako kadeřník, ale i supervizor na tvorbě mnoha módních přehlídek.

Několik let po sobě se věnoval také tvorbě účesů na Mezinárodním setkání evropských šlechticů v Karlových Varech.

Mezi spokojené klienty Petra Kučery patří také známé osobnosti jako je například

Livie Klausová, Dagmar Havlová, Stela Zázvorková, Eliška Balzerová, Marek Eben, Jiřina Bohdalová, Jiří Bartoška, Eva Urbanová, Klára Issová, Vlaďka Erbová, Myrna Colley-Lee (manželka Morgana Freemana) a mnoho dalších osobností.

Nejen jeho zkušenosti a um z něj dělají osobnost. Je to také jeho milá a přátelská povaha a komplexní profesionální péče, kterou věnuje všem svým zákazníkům.