Jana Kubsová       

Jana Kubsová       

V kadeřnické branži působí už od roku 1997. Na vzdělání v oboru kadeřník navázala střední školou zaměřenou na podnikání v obchodu a službách a završila studiem na Západočeské univerzitě v Plzni. Vyučovala 3 roky na středním odborném učilišti jako učitelka odborného výcviku. V roce 2001 si otevřela svůj vlastní kadeřnický salon pod značkou Kubsová a od roku 2013 je spolumajitelkou salonu Kubsová & Kučera.

Má za sebou desítky odborných seminářů a kurzů pro kadeřníky. Její rozsáhlé znalosti vlasových produktů, technologií a technik střihů, barev, typologie a psychologie, testování a srovnávání konkurenčních značek, využívá nejen při své práci v salónu, ale také při výuce a spolupráci s odbornými učilišti, dále při různých školeních, prezentacích, roadshows a přehlídkách. Podílí se také na realizaci prestižních akcí, jako např. Kadeřník roku, nebo Elitte model Look aj.

Mezi známé osobnosti, které „prošli pod rukama“ Jany Kubsové patří například

Karel Gott, Tatiana Kuchařová, Jana Švandová, Tereza Kostková, Zuzana Belohorcová, Halina Pavlovská, Jana Boušková, Lucie Vondráčková, Monika Absolonová, Diana Kobzanová, Andrea Verešová, Martina Formanová, Martina Jandová, ale i zahraniční hvězdy jako Salma Hayek, Roman Pomajbo a mnohé další osobnosti. Kompletní vlasovou proměnu realizovala např. u herečky Michaely Mauerové. 

Sama je výraznou osobností, jejíž prioritou je nejen spokojený zákazník, ale i nadstandardní péče a osobní přístup, který věnuje všem svým klientům bez rozdílu. Její předností je osobitý humor a přátelská povaha.